Email:
Parola:

Radu Stincescu

Director General
Telefon: 0743 097226
E-mail: radu.stincescu@auto-moldova.ro

detalii...

Vasile Agafitei

Sef vanzari Renault - Piatra Neamt
Telefon: 0743-097217
E-mail: vasile.agafitei@auto-moldova.ro

detalii...

Maria Bordea

Sef Vanzari Dacia - Piatra Neamt si Roman
Telefon: 0743-097234
E-mail: maria.bordea@auto-moldova.ro

detalii...

Dragos Filipov

Sef Vanzari Vehicule de Ocazie - Piatra Neamt si Roman
Telefon: 0743-097219
E-mail: dragos.filipov@auto-moldova.ro

detalii...

Codrut Emanuel Neculaesi


Consilier Vanzari Teren Dacia Piatra Neamt
Telefon: 0743-097229
E-mail: emanuel.neculaesi@auto-moldova.ro

detalii...

Cristina Bahneanu

Consilier Vanzari Dacia si Finantare - Piatra Neamt
Telefon: 0743-097222
E-mail: finantare@auto-moldova.ro

detalii...

Diana Matache

Consilier Vanzari Renault Piatra Neamt
Telefon: 0746-061143
E-mail: vanzari_r@auto-moldova.ro

detalii...

Andrei-Silviu Ramascanu Dominte

Consilier Vanzari Teren
Telefon: 0799-007248
E-mail: andrei.ramascanu@auto-moldova.ro

detalii...

Bogdan Petru Verdes

Consilier Vanzari Renault - Piatra Neamt
Telefon: 0751-208061
E-mail: vanzari_r@auto-moldova.ro

detalii...

Dragos Sandovici

Consilier Vanzari Ocazie - Piatra Neamt
Telefon: 0743-097228
E-mail: dragos.sandovici@auto-moldova.ro
vanzariocazie@auto-moldova.ro

detalii...

Codrut Eibenschutz

Director Vanzari Servicii si Piese de Schimb - Piatra Neamt si Roman
Telefon: 0743-097224
E-mail: codrut@auto-moldova.ro

detalii...

Ionut Vasile Grigoras

Sef Atelier mecanica Dacia, Renault, Nissan si alte marci - Piatra Neamt
Telefon: 0740-104590
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Eduard Stahie

Responsabil productie, garantii si CTC Piatra Neamt
Telefon:743 097233
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Grigore Mita

Responsabil Productie, CTC Dacia ,Renault, Nissan & Alta Marca - Piatra Neamt
Telefon: 743 097230
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Catalin Tuhan

Sef Atelier Caroserie - Piatra Neamt
Telefon: 0748-021852
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Gabriel Mahu

Responsabil garantii si CTC caroserie - Piatra Neamt
Telefon: 741 093831
E-mail: gabriel.mahu@auto-moldova.ro

detalii...

Ioan Neculcea

Consilier Service Dacia - Piatra Neamt
Telefon: 0749-080152
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Ciprian Stefanescu

Consilier Service Renault - Piatra Neamt
Telefon: 0740-158967
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Ion Andrei


Consilier Service caroserie - Piatra Neamt
Telefon: 743 018656
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Bogdan Coteanu

Consilier service Dacia - Roman
Telefon: 0748-233654
E-mail: bogdan.coteanu@auto-moldova.ro

detalii...

Rudolf Tamas

Consilier Vanzari Dacia si de Ocazie - Roman
Telefon: 0749 080151
E-mail: rudolf.tamas@auto-moldova.ro
vanzariocazie@auto-moldova.ro

detalii...

Petru Damatar

Consilier Service Renault - Roman
Telefon: 0753- 077532
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Marian Nechifor

Sef Atelier mecanica Dacia, Renault si alte marci - Roman
Telefon: 0748-233656
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Mihai Roman

Sef atelier caroserie - Roman
Telefon: 0752 266595
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Robert Corhaneanu

Consilier Service Caroserie - Roman
Telefon: 0748-228838
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...

Marian Marin

Responsabil Productie, CTC - Roman
Telefon: 0748-233653
E-mail: service@auto-moldova.ro

detalii...