Esti o persoana responsabila, ambitioasa?
Te preocupa siguranta si stabilitatea locului de munca?
Vino in echipa Auto Moldova!

    GESTIONAR DEPOZIT Piatra Neamt

Candidatul ideal:

Cautam un coleg / colega, care sa ocupe functia de Gestionar depozit, debutant sau cu experienta.

Cerinte:

Experiența in depozit este un avantaj
Studii medii, minim 12 clase

Descrierea jobului:

Receptioneaza marfa primita si raspunde de acuratetea manipularii marfii atat la receptie cat si la livrare
Gestioneaza si verifica asezarea marfurilor din camion in vederea evitarii eventualelor accidente
Operare in sistemul informatic. Cunostinte de operare Word / Excel
Refuza marfa la care constata defecte sau are o calitate indoielnica si comunica eventualele neconformitati constatate inainte de descarcare articolelor din camion
Primeste, pastreaza si elibereaza bunuri, iar aceste atributii se supun Legii
Intocmeste documentele necesare in cazul in care exista articole deteriorate de Transportator / Furnizor
Raspunde de corectitudinea datelor introduse in sistem la efectuarea operatiunii de receptie a articolelor in depozit
Raspunde de acuratetea inregistrarilor din stoc.
Raspunde de acuratetea efectuarii receptiilor.
Respecta procedurile si instructiunile de lucru privind desfasurarea zilnica a activitatilor si operatiunilor de la locul de munca
Nu paraseste locul de munca fara aprobarea superiorului ierarhic
Mentine curata si organizata zona de incarcare si descarcare

Asteptam CV-urile pe adresa recrutare@auto-moldova.ro sau incarcat in formularul din aceasta pagina!

Daca vrei sa te alaturi echipei Auto Moldova, trimite-ne CV-ul tau!