Esti o persoana responsabila, ambitioasa?
Te preocupa siguranta si stabilitatea locului de munca?
Vino in echipa Auto Moldova!

Consilier Vanzari Showroom Auto DACIA - Roman

Candidatul ideal

- Domiciliul in Roman
- Spirit organizatoric si de echipa
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii dar si cu personalul din cadrul societatii
- Studii Superioare
- Persoana dinamica, creativa;

- Permis auto categoria B

Descrierea jobului

- Analiza si prospectarea permanenta a pietei pentru identificarea de noi clienti
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politicile comerciale ale firmei
- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu.

Beneficii
- Salariu atractiv
- Tichete de masa
- Abonament medical
- Bonusuri lunare nelimitate functie de performanta
- Oportunitati de dezvoltare prin cursuri de perfectionare, organizate de constructorii auto.

Trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email recrutare@auto-moldova.ro sau folosind formularul de pe aceasta pagina!

Contabil in locatia din Piatra Neamt

Responsabilitati:

operarea si analiza incasarilor si platilor prin banca sau casa, urmarirea circuitului documentelor, conform procedurilor de lucru ale unitatii;
- operarea si analiza documentelor de intrare-iesire in/din societate;
- asigurarea desfasurarii ritmice si in bune conditii a unor operatiuni specifice activitatii financiar-contabile (decontare cu furnizorii si beneficiarii, inregistrare facturi, reglare balante de stocuri, analiza lunara a conturilor etc.)
- realizare centralizatoare, rapoarte de activitate specifice postului;
- intocmire note contabile, registre contabile, documente centralizatoare;
- urmarirea si operarea documentelor de incasari si plati prin banca;
- operarea documentelor de intrare-iesire in gestiuni si urmarirea custodiilor;
- inregistrarea in evidenta contabila a facturilor de la furnizori si clienti;
- urmarirea documentelor cu regim special;
- asigurarea evidentei cantitative si valorice a patrimoniului societatii si inventarirea acestuia;
- asigurarea desfasurarii ritmice a operatiunilor de decontare cu furnizorii si beneficiarii;

Ce iti oferim:- Salariu atractiv
- Conditii de munca moderne
- Desfasurarea activitatii intr-un colectiv dinamic

Cerinte:
- Experienta pe o pozitie similara (minimum 3 ani);
- Cunostinte si abilitati de operare PC: MS Office, program de gestiune financiar-contabil;
- Abilitati de comunicare;
- Abilitati de planificare, analiza, organizare, dinamism, spirit de echipa;

Daca vrei sa te alaturi echipei Auto Moldova, trimite-ne CV-ul tau!