Esti o persoana responsabila, ambitioasa?
Te preocupa siguranta si stabilitatea locului de munca?
Vino in echipa Auto Moldova!

Consilier Vanzari Showroom Auto DACIA - Roman

Responsabilitati:

  • Studii superioare finalizate
  • Carnet de conducere categoria B
  • Cunostinte de operare PC la nivel mediu
  • Cunostinte tehnici de vânzări, negociere si relaţionare cu clienţii
  • Abilitati de comunicare la nivel avansat si consigliere si identificarea nevoilor clientilor
  • Capacitatea de a lucra atat in echipa, cat si individual
  • Orientare catre rezultate, perseverenta si capacitate de persuasiune

Beneficii:

  • Salariu fix si bonus din vanzari
  • Traininguri si programe specializate de formare profesionala la constructorul auto Dacia

Alte informatii:

  • Propune si prezinta spre vanzare ofertele de produse si servicii AUTO MOLDOVA tuturor clienţilor din portofoliul alocat inclusiv catre potentiali clienti.
  • Prospecteaza si urmareste piata pentru a identifica noi clienti atat pe teren cat si in showroom.
  • Contactează şi efectueaza vizite clientilor in vederea promovarii produselor si serviciilor companiei AUTO  MOLDOVA.
  • Se implica activ in vanzarea autovehiculelor marca Dacia atat catre persoane fizice cat si catre persoane juridice (B2B) si urmareste dezvoltarea de business pe segmentul VN Dacia prin cresterea  comenzilor si marirea portofoliului de clienti pe care il gestioneaza.

Trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email recrutare@auto-moldova.ro sau folosind formularul de pe aceasta pagina!

Contabil - sediul Auto Moldova Piatra Neamt

Cerinte:

• Experienta pe o pozitie similara (minimum 3 ani);
• Cunostinte si abilitati de operare PC: MS Office, program de gestiune financiar-contabil;
• Abilitati de comunicare;
• Abilitati de planificare, analiza, organizare, dinamism, spirit de echipa.

Daca vrei sa te alaturi echipei Auto Moldova, trimite-ne CV-ul tau!